Співпрацю за системою дропшипінгу призупинено    

Безкоштовна доставка покупок від 700 грн

ДЕТАЛЬНІШЕ

Обмін та повернення

Важливо!

Ми в DemiBaby завжди цінуємо якість, тому обираємо для вас та ваших малюків якісні та приємні на дотик тканини, уважно розроблюємо лекала для кожної моделі та прискіпливо контролюємо якість швів. 

Особливо це стосується наших маленьких клієнтів. Адже новонароджені мають таку тендітну та ніжну шкіру, чутливу до найменшого подразнення.

Ми підготували для вас ряд рекомендацій, щоб ваші покупки були завжди вдалими:

1. При виборі товару орієнтуйтеся на заміри, що вказані в кожній карточці товару. Якщо клієнт купив товар і не звернув увагу на заміри, в такому випадку обмін (пересилка) відбувається за рахунок клієнта.

2. Повернути або обміняти товар новий товар можна протягом 14 днів згідно З законом «Про захист прав споживачів». Обміну не підлягають товари з групи білизни та панчішно-шкарпеткові вироби. До обміну та повернення приймаються тільки абсолютно нові вироби, з неушкодженою торговою упаковкою та етикетками. Ношені, випрані, зіпсовані речі обміну та поверненню не підлягають! 

3. При виборі панчішно-шкарпеткових виробів обов'язково запитайте заміри у менеджера.

4. Перед обміном чи поверненням товару обов'язково узгодьте це з менеджером. Без узгодження товари не приймаються. Дякуємо за розуміння.

5. Якщо раптом ви виявили брак товару, який замовили в нашому інтернет-магазині, будь ласка, напишіть на пошту  [email protected] Не забудьте вказати номер замовлення та ваш телефон, щоб наші менеджери змогли з вами зв'язатися якнайшвидше. При поверненні або обміні товару з браком або пересортом пересилка службою доставки за наш рахунок.

Ми гарантуємо високу якість трикотажного одягу від українського виробника DemiBaby, тому кожен товар перед відправкою нашим клієнтам проходить ретельну перевірку. І ми щиро вдячні вам за позитивні відгуки, які ми отримуємо щодня!

З найкращими побажаннями,
ваш улюблений магазин DemiBaby